. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Върнат в синевата

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 36  Next
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeСря Юни 01, 2011 10:37 pm

- Пак ли аз ще те нося? Мислех, че няма да се съгласиш... Както и да е, дръж се здраво, за да не стане проблем. - хубавото беше... че всичко беше достатъчно близко за летящите твари... разбира се.

- Да започваме да разглеждаме.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 9:34 pm

- Ти кво, на де очакваш аз да те нося???


- Яяяя, това близалки ли са?! Има и шоколади!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 9:52 pm

- Не, казах, че мисля, че няма да се съгласиш, а ще прелетиш разстоянието сама. - вече беше излязъл навън без особени усилия и се беше насочил право към търговската улица.

- Разбира се. Ангелите обичат да се глезят с безброй лакомства. Искаш ли?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 10:43 pm

- Е, защо да тормозя крилцата си! - пошегува се тя, за нея бе неземно удоволствие да лети ссама, но...да...сама. Когато беше тъмно и тя сама препускаше като откачалка наоколо.



.- ДА, ИСКАМ!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 10:45 pm

- Хм... може и да си права... жалко, принцесо, но преходът е доста значително кратък... - сладолед значи... мислеше, че знаеше къде точно да намери най-добрия, о, да...

- Веднага - той посочи на "продавача" каквото искаха да вземат - Избери си каквото пожелаеш от това.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 10:53 pm

- Ех, жалко, беше малко, но пък хубаво. - каза и слезе, щом пристигнаха



- Мммм, иска ми от тези бонбонки, да и от тези, и тези, и това е.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeЧет Юни 02, 2011 10:56 pm

- Какво пък, веднъж на шест месеца да ти се случи... - не броеше случая, в който я бе взел със себе си, докато си купуваше цигари, но е... голяма работа. - Първо сме тук, избирай - ягодов, бананов сладолед... шоколадов... ванилов... - той може би щеше да избере ваниловия, разбира се... другите не го изкушаваха особено...

След малко вече й ги подаваха, умело увити веднага, след като бъдеха посочени. Гаури плати, като подхвърли една странна монета, приличаща на метална детелинка... явно и доста ценна при това.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:05 pm

- Искам по една топка от всеки.- каза гордо-гордо и се ухили.


- Яяяя, странни пари! И в рая дори си плащате! - избазика се.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 6:41 pm

- Чухте я, една топка от всеки - махна на продавача, който веднагически беше дошъл да им угоди. Русокосият бунтар беше известен принц, но пък хората отдавна знаеха, че мрази да се държат с него по такъв начин... и все пак гледаха да не го нервират като се бавят.

- По принцип не. За нещата тук не се плаща, обменът на стоки е от типа "това за онова"... ако нямаш нищо за момента, просто ще платиш някой друг път. Дадох му това, което имах и прецених, че стоката му заслужава.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 9:20 pm

- Благодаря, благодаря. - каза тя и се усмихна лукаво?! на продавача. След това стисна ръката на принца, който си държеше ваниловия сладолед и се засмя- Сега знаеш ли как во искам? На лунапарка, който скоро построиха!


- Това е много добре.- кимна тя 0 Не е като в нашия свят...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 9:24 pm

- Онзи горе на облаците ли? Или детския? - двата бяха открити почти по едно и също време, разбира се... тя сигурно говореше за по-големия... не, че имаше особена съществена разлика, освен това дали можеш да летиш или не, за да стигнеш до единия.

- Вашият свят някога също е разчитал на натуралната размяна... но хората са решили, че светът им не може да продължи да се развива по този начин. Изглежда.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 9:35 pm

- Големия, разбира се. - каза тя с весела усмивка.- Ти... защо ми угаждаш толкова много? Да, разбирам, че сме приятели, но... е...



- Да, за тях парите са нещо страшно ценно - тези хартийки ни погубват, преди бавно, а сега - страшно бързо. Разочарована съм, мозъците ни могат да се развиват толкова много, а ние...ние... представяш ли си? Ние се затормозяваме с тези хартийки и сме готови дори да убием за тях!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 9:45 pm

- Не може ли някой малко да се разкърши... наскоро се върнат от смъртния свят... а тук като погледнеш реално е скучновата работа. Ангел все ще си търси разнообразието.

- Да, след като те са дотолкова обвързани с обществото ви. Душите, не всички, но тези, които стават алчни за късчето злато или хартийката учат следващите и така нататък от много години. Нужни са и хиляди години, за да навикът да се изкорени поне донякъде.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 9:49 pm

- О... - кимна тя на отговора, който не й хареса и въздъхна шумно- хАЙДЕ, ХАЙДЕ да отиваме.



- О, едва ли някой, дори самата аз, бихме могли да си представим без свят с вземане-даване.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 9:56 pm

- Тръгнали сме вече. - да, ако ходенето пеша се смяташе за тръгване, определено. За какво й угаждаше... все едно смееше да й отговори... някой друг път - И да знаеш, че като завършиш след... колко беше... четири дни, щяли да ви водят на друго място... значи това ти е една от малкото възможности.

- Такъв почти не може да съществува. Трябва да дадеш нещо, за да получиш нещо. Дори в учението.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 11:16 pm

Тя се сепна.
- Какво? Какво място?!




- Един може да даде духовно, а друг материално, така става ли? - вдигна вежда, "изпитвайки" собствения си ангел.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 11:20 pm

- Хм, споменаха нещо за... Нефритената гора... Колкото да го отпразнувате. Но от мен да знаеш, когато ти изпратят списък с подходящи съпрузи, като онзи моя от сутринта, значи истински си завършила.

- По принцип... Важно е да оцениш както духовното, така и материалното. Духовното не може да се купи с пари, както много от живите същества отвъд биха си мислели.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 11:23 pm

- Ти ще дойдеш ли с нас? Предполагам всички учители ще са с нас на празненството?- попита тя хапвайки от сладоледа.



- Задоволителен отговор и все пак...неправилен. Според мен. Защото представи си, ангел и демон. Демона му дава материално, а ангела - духовно, и двамата няма да са доволни и д ати кажа ли защо, защото в този свят, дори тук, в рая, няма... няма я тази среда! Изглежда никога няма да си намеря собствено място в тези полюси.... Да отидем на третие, за да успея! - засмя се тя и го сръчка. - Аз ще ти дам материално, а ти на мен духовно, навит л иси? примерно... аз ще ти дамм.... тялото си (не ме разбирай погрешно хД!), а ти на мен любовта си!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 11:30 pm

- Не... единствено и само поканените. Аз с двойките? Не ми се вярва.

- Ангелите и демоните, съберат ли се заедно, те задължително стават отшелници от световете си. Намират друго място за себе си. Но на тях им стига единствено нуждата от другия. Ангелите могат само да обичат. Затова аз се уча как да ти давам любовта си. На теб и на другите. Разбира се, че бих ти дал така наречено духовно, доколкото зависи от мен. Ангелите също се учат.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 11:34 pm

- Айде де, с мен, моля!!


- Аха...чудесно! - каза тя и го млясна по бузката.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 11:36 pm

- Ще видим... трябва да погледна списъците. Може да са ме включили без аз да знам... макар че е малко вероятно. И е само за един обяд!

- Ела да поседнем до фонтана, ако искаш... да се ходи пеша е леко изморително.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 11:48 pm

- Няма значение, ще дойдеш.- беш екатегорична тя.
Целият им ден мина в обикаляне на лунапарка, качваха се на различни люлки, целеха разни топчета или пък се биеха на някакви си джаги... Забавляваха се, о да, беше хубаво. Вечерта се прибраха с хамбургер в ръка, е, нездравословно, но вкусно. (ангелски нездравословно = човешко здравословно хДДД)
- Еееех, прибрахме се! - каза тя и се пльосна на леглото.- Беше хубав ден, нали?



- Ти се измориии! - оплези се тя и отиде до него, където седнаха на фонтана.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 11:50 pm

- Разбира се. Когато дойде пролетният сезон е най-хубаво. - дори дъждът, който се сипеше задължително не можеше да ги тревожи този ден... защото бе топъл и по-скоро разхладяваше дори. - Доста ти се чудих как не се измори.

- Защото ходя пеша - кимна и се усмихна пак - Обикновено ангелите ходят пеша само ако имат проблеми с крилата, стари са или са още много малки.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 11:54 pm

- Мисля да н ети издавам все още тайната си.- каза тя и се повдигна леко, поглеждайки го. Ще се преоблека с пииижамата. - затвори вратата, сложи си нощницата и се върна при ангелчето. - Много хубаво е да живее човек на такова място!



- О-о... странно! Значи просто трябва да си използвате крилата...винаги.- тя потрепери, значи ...ааха.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitimeПет Юни 03, 2011 11:59 pm

- Избирам местата си за живот винаги внимателно - ако имаше право да си избира и стаята в двореца... нямаше да е онази... но нали вече не живееше там, слава богу.

- Не винаги... общо взето дори за да вървим, трябва да пазим равновесие и обикновено крилата ни уравновесяват, така е. Но пък можем и без тях, макар и да сме по-калпави. Ние сме като колибрита, принципно... все пак сме почти птици.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Върнат в синевата - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Върнат в синевата
Върнете се в началото 
Страница 11 от 36Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 36  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Зидът :: Измеренията-
Идете на: