. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Върнат в синевата

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 36  Next
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 6:41 pm

Оставаше му и на него да се прибере. О, не, чака... вече нямаше вечерен час за него. Можеше да изпуши една цигара на чист въздух и да помисли... за много неща.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 6:46 pm

Е, тя определено се чувстваше ... странно след изминалия ден, още повече, че си бе позволила такава близост с ангел-учител.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 7:03 pm

Пушекът от забранената цигара му се услади още повече. Бе намерил местенце на огромната тераса да погледа звездите навън. Учител... какъв ти учител беше, наистина... Пълен неудачник... но това според баща му. Голяма работа, неговото мнение. Чудеше се... какво ли щеше да стане, когато му изпратеха проклетия списък...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 7:11 pm

Много скоро заспа... залутана из мислите си, които хехе ,бяха свързани със секси учителя й.

~~~
След няколко дни отново се наложи да се срещат, при което тя си се държеше точно както обикновено.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 7:12 pm

Този път беше нервен. Бяха го накарали да влезе в часовете на по-големите. Мразеше, когато го пращаха при тях... просто те бяха толкова по-шумни от малките, за бога! Така че... и той се държеше абсолютно като себе си...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 7:28 pm

- О, учителят е нервен! - засмяха се те, а тя се разкикоти и кимна съгласно. И все пак тайно го погледна, за да се опита да вникне в ума му и да разбере какво го "тревожи".
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 7:37 pm

- Много по-добре за вас! Днес ще имаме малко, мъничко, незначително тестче... относно урокът, който не слушахте миналия път. - принципно първо записваше какво имаха за деня на дъската. Пишеше хубаво, но сега просто бързаше. Накрая се обърна да ги погледне. - Чудесно, нали? Всички сме тук!
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:19 pm

Eee, недоволните ученици запротестираха, обаче кой да им обърне внимание... Анаел въздъхна, а след това си извади химикалка и облегна назад.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:13 pm

- Тъй... не се тревожете много. Няма да ви затрудня дотолкова, че да протестирате следващи път. В действителност... Този тест е дори за по-малките.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:20 pm

- Тогава го дайте и да с итръгваме, последен час е! -щом получиха тестовете си, някои се позатрудниха, но други не, скоро един по един хората започнаха да се заизнизват от стаята.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:23 pm

Той стоеше до прозореца, вперил поглед в небето и въобще не се интересуваше дали ще препишат... Нямаше страшно... винаги можеше да хване престъпниците. Знаеше, че и той скоро ще бъде свободен. После щеше да запали една цигара и да си гледа щастливият свободен живот.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:24 pm

Всички се изнизаха, остана саамо Анаел, която бе първа готона, ноо... последна предаде.
- Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:26 pm

- М? - той вдигна виолетовите си очи към нея, както се бе свил до прозореца. - Не виждам причина да не съм добре.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:27 pm

- Изглеждаш кисел! - плясна му една целувка по бузата и се засмя.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:29 pm

- Аз винаги съм кисел. Това си ми е в природата. Принцовете, които нямат пари са килеси, понеже не могат да се кичат с дрънкулки.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:32 pm

- Тук нали парите не бяха нищо? Какви ги говориш!? - подскочи тя и се отдръпна. - Хубаво. - врътна се рязко и тръгна към вратата.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:35 pm

- Има едно единствено нещо, което струва пари - да купиш страха и да го направиш увереност... не всеки се съгласяваше да отнесе нещо в смъртния свят просто така. Бе единственото, за което се плащаше. Макар и не с прокълнатите знаци, то поне с различни други средства.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:43 pm

Тя въздъхна и се върна, гушкайки го в гръб.
- И кое е то?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 10:49 pm

- Да платиш с нещо скъпо, за да доставят нещо скъпо за теб на други отвъд. Единственото, което се купува тук, е смелостта на ангелите. Нашият народ никога не е бил смел, тук, в родината си. Когато отидем отвъд сме смели... но тук всичко е твърде разнежено.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:09 pm

Не му пукаше! Дори не беше трепнал! Значи просто си бе въобразила. Недоволно кимна и въздъхна.
- Може би си прав, но-поскоро за себе си. Аз някак си не се чувствам така. Не знам защо при теб е така-. Може би е заради баща ти-
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:15 pm

- Не зная. Баща ми е твърде далеч отживота ми. Меси се, когато трябва да изменя стъпките ми така, както той иска. Нищо повече и нищо по-малко. За него аз не съм син.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:16 pm

- Едва ли е така, не ми се вярва да няма и капчица любов към теб, още повече, че ти е баа.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:20 pm

- Баща ми е, но не ме е очаквал. Майка ми е била негова наложница. Нейна е "вината", че аз съм тук... Казват, че той има още много незаконни деца. Просто съм едно от тях. Имах нещастието да се родя в двореца и всички разбраха за мен. Обикновено баща ми крие бременните си изгори надалеч.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:23 pm

- Ето, виж, значи нещо трябва да сеслучи, няма случайности, знаеш.- каза и се отдръпна.- Сега можеш да останеш в черната си дупка, аз мисля да се забавлявам. - каза и излезе от стаята.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 11:25 pm

- Приятен ден. - нямаше какво друго да й пожелае, освен това в това си състояние. След малко си изпълни обещанието към самия себе си и си запали поредната цигара, без значение, че бе в класната стая.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Върнат в синевата - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Върнат в синевата   Върнат в синевата - Page 27 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Върнат в синевата
Върнете се в началото 
Страница 27 от 36Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 36  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Зидът :: Измеренията-
Идете на: