. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Край площада и навътре

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 9:28 pm

Нямаше нужда да го повтаря пак. Дано не се срещнеше с купчина орки, докато вървеше по пътя, беше напълно възможно... Е, нека бъдеше реалист... Провери дали меча можеше да се изважда лесно, прочисти гласа си и започна да си пее, колкото да не се чувства самичък.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 9:34 pm

Анджелика погледна през прозореца и въздъхна, поглеждайки го. Розовия, дали пак щяха да се срещнат? И да поиграят покер, възможността да си върнеше парите обратно бе голяма! Тя също трябвашед да пътува, затова облече якето си и хукна лед него, без да буди елфката, която така или иначе винаги се появвяваше...
- Ееей, РОЗОВ, да вървим заедно?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 9:37 pm

- Пак ли? Не вярвам да ти се иска да ходиш където аз отивам. Имаш си свои задачи все пак. - там, където той отиваше ама въобще не беше за хора, които просто ей така си мислеха да ходят някъде - Но да... до към края на Графството може...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 9:44 pm

Тя смутено сведе глава. Този Розовия искаше да я разкара, казваше й ''Сбогом'', а тя му се лепваше! Усмихна се извинително.
- Съжалявам, съжалявам.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 9:47 pm

- Както искаш, не, че ми пречиш... просто се чудех дали твоята палава приятелка би се съгласила на нещо толкова гадно и досадно, като някакво си пиле и розов.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 9:54 pm

- Братовчедка ми ... нанея всичко й пречи. - каза Анджелика и отиде да я вземе, след това изтича при него и се усмихна. - Тогава да вървим?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 9:58 pm

- Както кажеш - за него беше важно само да стигне до местонахождението на аботта си, да... Кимна на новата си лилава приятелка и отново се разтъпка - Дано да си свикнала да пътуваш дълго.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:05 pm

- О, свикнала съм. - засмяно кимна и докосна красавицата.
Малката се оплези на люспестото пиле.
- ЕЙ, ПИЛЕЕЕ, мляллялххихиахахахахааняяя!!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:09 pm

Драконът просто отлетя по предложение на ездача си. Той можеше да се справя и без нея, а пък не беше нужно и двамата да се ядосват. Да, един обиден ездач просто не го показваше по никакъв начин, така че бе все едно за другите. Просто изведнъж млъкна съвсем.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:10 pm

- Случило ли се е нещо? - попита го Анджелика и се почувства неловко. Май наистина бе по-добре ''сбогом'' да е...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:13 pm

- Не знам точно какво би имала предвид, за да ти отговоря на въпроса. Какво точно може да се е случило? - все пак беше любезен... не можеше да не е, особено ако беше наследница на елфи, пък дори и далечна или каквато и да бе... елфите бяха обидчиви, поне някои.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:16 pm

- Ми млъкна! - рече тя и повдигна леко рамене. Не беше лесно обидчива, просто имаше леко заострени връхчета, даже не си личеше, но да... Тези елфи...
Елфчето отново зашава като бълха по люспите на дракона.
= Хихаха, ей, пилееее! Рогато люспесто пиле!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:20 pm

- Никой човек не обича да отвръща на обидите с обиди все пак - спокойно отбеляза, двамата отдавна бяха забравили какво е чувството да си обиден наистина... така че не ги интересуваше. Усмихна й се. - Извинявай, може и да си права... За какво предпочиташ да говорим?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:22 pm

- Не съм сигурна какво те интересува, розовокоско. Но я ми кажи, защо очите ти са розови?
- Мемемемемееееее!!! - продължи малката напаст.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:26 pm

Драконът изплющя с опашка и просто изчезна на някъде. Той я успокои мислено... нищо... понякога просто се получаваше така. Нямаше да се видят докато не се разделят с новите си спътници, може би.
- Аз съм роден така, както ме виждаш. Магията ми е свързана с това което чувам и виждам по своя си начин. Светът за мен е изпъстрен само н лилаво и неговите нюанси.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:43 pm

- И никога не си виждал другите цветове!? Не знаеш какво е черно, синьо, бяло, червено...? - попита тя и примигна объркано, как бе възможно това?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:46 pm

- Виждал съм ги. Има една специална магия, чрез която човек, който вижда нормално може да помогне на такъв като мен да види какво означава да видиш нормално... тя е съвсем безвредна и често ми се е случвало да я ползвам. Същото се отнася и за тези, които искат да разберат какво е да видиш света розов... същата магия.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:47 pm

- Хайде да сменим за малко? - помоли се тя и го погледна мило.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:49 pm

- Не вярвам да ти хареса. Всичко е прекалено лилаво... така казват... нормално виждащите... Ако можеш да се видиш как изглеждаш за мен...
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:59 pm

-Искам да видя!- помоли отново тя. - А ти ще видиш мен и всичко останало в истинските ветове.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:04 pm

- Това не ме блазни толкова, след като знам какво е. Непривично... но и на теб също няма да ти е. Подай ми ръка и ще ти покажа как се прави.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:12 pm

Подаде му ръката си и се усмихна доволно, щеше да вижа всичко розово, макар и за малко!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:14 pm

Е, добре, настояваше... Хвана я внимателно, докато се подготвяше за шарения свят, различен от спокойните вълни на неговия.
- Затвори очи за малко - когато го направи, се съсредоточи и затвори и своите, после прошепна съответното заклинание и я стисна. Да, усети неприятната тръпка, когато магията проработи и отвори бавно очи. Светлина, цветове, неприятно беше за човек, който не бе свикнал. - Сега не се стряскай, отвори очи бавно, за да не те заболи глава.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:18 pm

Така и стори. Бавно отвори очите си и се засмя.
- Всичко е в розово! - синьозелените й очи заблестяха радостно, а тя стисна ръката му.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:19 pm

- И лилаво... да... странните почти бели проблясвания, които можеш да видиш отвреме на време са част от дарбата ми, но при теб няма да значат нищо... освен някакви нишки... не са опасни, не се безпокой.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Sponsored content





Край площада и навътре - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Край площада и навътре
Върнете се в началото 
Страница 3 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Долините :: Графството-
Идете на: