. : Светове : .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
. : Светове : .

Заповядайте във всички Светове!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Край площада и навътре

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:21 pm

Поглена го в очите и отново се усмихна весело.
- Харесва ми! Очите ти са тъмно лилави!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:24 pm

- Да, а лицето ми сигурно е с цвят на боровинки, нали? Твоето е по-светло, затова има по-ягодов цвят бих казал... розовичък така... не се обиждай де, няма как иначе да те опиша.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:27 pm

- Ягодов? Новия ми прякор е Ягодка. - с не особен ентусиазъм го каза, а след това се засмя и го боцна по бузата с нокът - Да, ти си боровинка, а аз ягода. - докосна след това и своето лице смутено. - Ти имаш бяла кожа и красиво лице, розов, макар че с тези лилави очи определено те виждам като боровинков негър.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:31 pm

- Сигурно разбираш, че да преценя хората е доста трудно, а? Всичките или са лилави негри или пък твърде светло-розови, с цвят на розов крем... Затова винаги се въздържам от коментари, когато някой описва нещо около мен. Какво ще кажеш? Би ли живяла в такъв свят?
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:32 pm

- Да! Но често ще ми се прияжа плодов крем. - пошегува се и попита: - А мен като ягодов крем ли ме виждаш или лилав негър?
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:36 pm

- Ти имаш много нежен цвят - пък и музиката й беше спокойна по принцип, но той не говореше за дарбите си пред случайни хора ей така, да се изфука - Виждала си сакури, нали? Любимото дърво на народа ни. Като цветовете на това дърво, това е твоят цвят... макар че косите ти са доста по-тъмни, разбираемо е.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:41 pm

Лицето й придоби цвят на листенца от сакура, а тя се усмихна.
- Неяероятно описание! Чувсвам се много красива от това. засмяно рече.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:44 pm

- Е, не може да се отрече че си красива, защо... Заслужено си получаваш това определение - усмихна й се. Тя всъщност дори и не в розово изглеждаше добре, затова нямаше защо да си щади коментара, а още повече да лъже, пък дори да не му вярваха или да го приемеха скептично... както и да е.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:49 pm

Усмихна се весело на розовия и кимна.
- И ти си голям красавец, Розов. - докосна бузата му с пръст отново, а след това кимна и погледна към ръката си. - Вярно е като сакурите.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:51 pm

- Говоря само истината - покрай Муртаг и Рой се бе научил да го прави, защото иначе лошо... особено когато не бяха на настроение. Но това бяха стари детски навици. - А аз съм просто лилавишкав негър, иначе мерси. - не се беше поглеждал в... "нормален вид", за да прецени.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:55 pm

Взе ръката му в своята и я показа пред лицет му.
- Е, твоята кожа също е като на сакурите! - усмихнато му каза и го пусна.
Елфката внимателно наблюдаваше двамата, какво, тоя, така де, тя...абе...взаимно сваляне ли беше тва? Заговори на драконката на нейния език.
- Ех, ех, красиви са влюбените!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:57 pm

Присмя се на това твърдение. Тя, след като бе обвързала чувствата си с този човек, знаеше кога какво изпитва той. Да, понякога си позволяваше да закача някое момиче, но рядко се влюбваше. Досущ като останалите си съученици... да, те бяха едни такива изперкали...
Той от своя страна също се усмихваше.
- Не ги знам критериите за красота при мъжете. Сравнение с всичките си съученици, или поне половината, съм достатъчно бял, за да мина и за призрак.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 12:02 am

- Че това ти е чарът! - веднага каза тя сигурна в думите си.
- Кво ми се присмиваш, пиле???? Никога не греша!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 12:07 am

И той и драконката се засмяха, макар и по различни причини. Единият, защото не му се вярваше, другата - защото познаваше своя човек, все пак бяха живели задено с години... достатъчно нтого години...
"Ще ти кажа, когато усетя тръпката на любовта му" - накрая отвърна дракона и се изправи да ги подкани да не висят на едно място.
- Не знам, не знам... Но сега е време да се разменим отново... иначе току-виж си свикнала да виждаш хора-ягодки и неапетитно изглеждащи розови храни.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 12:09 am

Разсмяно кимна и отново хвана ръката му и първа затвори очите си.


- Ама обещай! Да не ме излъжеш, ей, пиле!!!! Ще наблюавам внимателно!
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 12:11 am

"Току-виж по-добре е да те излъжа" изпръхтя после изчака Ямада да върне магията в обратен процес и значително по-доволен да се наслади на своя си свят, а после да върне върху белите нишки около себе си всички петолиния и ноти. Те дори просветляха и видими за останалите, летящ наниз от петолиния и ноти, които подскачаха наоколо, но изчезваха за миг, а скоро той нормализира магията си.
- Сега да продължаваме.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 12:14 am

Тя издърпа ръката си, облегна се на драконката и се отпусна на нея, ех, бе приятно. Даже задряма! Чани я стискаше от двата края, макар да нямаше представа, че ако тръгне да пака само пилето ще я спаси, защтоо тя е прекалено мъничка...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 12:16 am

- Хайде, дружке, можем да полетим малко - предложи ездачът на драконката, като стъпи на опашката й, преди тя да започне да се издига и се огледа от там, а после мина дължината без никакъв проблем, дори вятърът не го събори и огледа и от главата на огромното същество. - Всичко е чисто!
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 12:19 am

Тялото й потреперваше от студ и тя отвори очите си. Беше й стуено толкова на високо и с тази скорост... Тя потърка очите си и се вдигна малко, за а види къде се намират.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 12:21 am

- Внимавай, вятърът е малко силен - предупреди я да не се движи много, пък макар и той пак да се намираше на самата опашка и да седеше на нея, като тя дори си го люлееше в приспивен такт почти. - Увий се с нещо от чантата на седлото - да, драконката си имаше и седло, топли кожи, които да пазят ездача от студа тук, горе... и допълнителни топли завивки и наметала.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 12:23 am

Погледна към чантата и извади някакво топло одеало.
- Ти искаш ли? Защо стоиш там? - приближи се и го дръпна към себе си. - Седни! Така ще се стоплим по-бързо. - каза тя и уви и двамата с одеалото. Анджелика не се притесняваше от такава близост, просто заото бе с цел стопляне, а чувства на влюбване нямаше.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 12:27 am

- Не се безпокой за мен, да стоя където и да е върху своя дракон е част от мен. - обясни спокойно. - Връзката с дракона е невероятно силна. Затова не се страхувам, че ще измръзна или ще падна или каквото и да е. Тя винаги знае какво ми е на мен... както и аз знам какво й е на нея. Любимото ми място е опашката, когато искам да тренирам равновесие.
Е, остана до нея с одеялото, само защото явно му се говореше, пък и, да трябваше да каже на Ейдейл да слезе малко по-надолу, за да не е толкова студено.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 12:32 am

Отпусна приятелски глава на рмаото му и въздъхна.
- Ще ми се и аз да си имам дракон... Изглежда наистина хубаво. Връзката ви е незаменима, може да пътувате и летите навсякъде и когато пожелаете... - замечтано говореше тя, а злобното човече сладко бе заспало в торбата с топлите одеала.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Сойер
~Free_Spirit~
~Free_Spirit~
Мелиса Сойер


Female
Брой мнения : 10178
Age : 31
Location : Където бъдеш ти...
Registration date : 23.08.2007

Собствени герои
списък с имена, раси и способности:

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 8:43 am

- За да имаш дракон не е задължително да имаш ездаческа кръв. Но трябва да имаш някакъв заченък на магически умения, чрез които драконът да те усети... дори да не знаеш, че ги имаш. И не на последно място - някой дракон трябва да те избере... Пещерата на яйцата... всички дракони спят там... ако влезеш и някое яйце се излюпи за теб, това е твоят дракон... и боли, когато оставят белег на връзка.
Върнете се в началото Go down
http://carstva.getgoo.net
Мия - чан

Мия - чан


Female
Брой мнения : 4584
Registration date : 26.02.2011

Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 11:50 am

Тя кимна усмихнато и затвори очи, съвсем онасяща се от историята, която приемаше може би дори като приказка. Може би щеше да опита, но определено не обичаше болката...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Край площада и навътре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Край площада и навътре   Край площада и навътре - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Край площада и навътре
Върнете се в началото 
Страница 4 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
. : Светове : . :: Другите земи и светове :: Долините :: Графството-
Идете на: